Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag AHV Voorjaarskoppel Amstel (1)

terug naar overzicht

Maandag, 8 april 2019
De 1e dag van de door de AHV georganiseerde Voorjaarscompetitie in de Amstel is onder zomerse omstandigheden gevist. De 64 koppels hebben in totaal 1186 kg bij elkaar gevist.
De overall winnaars zaten op de voor kenners beste stek van het hele parcours D64. De gelukkigen waren in dit geval Edgar Kuus en Pascal van de Venne, maar die kun je ook wel om een boodschap sturen. Met 46.320 gr waren zij iedereen de baas en gaan uiteraard in het tussenklassement riant aan de leiding. Vak B is gewonnen door Kraaij-Stijlaart met 36.700 gr, vak C door Valkenburg-Jan Renes met 31.140 gr en tenslotte vak A door vader en zoon van de Brink met 27.760 gr.
Volgende week nieuwe kansen.