HVZ organiseert vandaag een Hengelsportbeurs

terug naar overzicht

Zondag, 4 maart 2018

Als Amsterdammer zit je vandaag goed. Het is eigenlijk te koud om te gaan vissen en toch staan er in de omgeving twee leuke hengelsportevents op het programma. Zo kun je vandaag naar Next Level Fishing in Broek op Langedijk.

Je kunt het ook nog dichter bij huis zoeken door een kijkje te gaan nemen bij de HVZ Hengelsportbeurs. 

Op zondag 4 maart zwaaien de deuren van Sporthal Zaanstad Zuid weer open voor de vele geinteresseerde sportvissers. Naast een grote ruilbeurs, de aanwezigheid van veel hengelsportwinkeliers, een drilmachine, diverse demonstraties met o.a. hengel- en dobberbouw, tref je er ook diverse boten- en outdoorartikelen aan. Het kan best wel eens een idee zijn om hier eens een kijkje te gaan nemen.