Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Deel 4: RTV NH Amsterdams Visprogramma

terug naar overzicht

Dinsdag, 27 oktober 2020

Deel 4 van het nieuw visprogramma staat inmiddels ook op de site van RTV NH. Het thema is steeds “Vissen in Amsterdam” waarbij AHV lid Juul Steyn, met de cameravrouw, op zoek gaat naar interessante invalshoeken. Aanleiding is de gigantische groei van het aantal leden bij de AHV door Corona. Juul moet bewijzen dat er geen slechte visstekken bestaan in de hoofdstad. In volgende afleveringen zal er ook aandacht zijn voor vissenwelzijn, afval uit het water vissen, en volksgezondheid. Als er voldoende belangstelling is, dan wordt er bekeken of er een vast tv-programma van gemaakt kan worden. ❌❌❌🐟