Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Warm he? Doe het even kalm aan. Ook met vissen graag

terug naar overzicht

Maandag, 10 augustus 2020Hittegolf en sportvisserij

Na een enerverende dril, in het veel te warme water, kunnen snoeken het loodje leggen. Wij verzoeken de sportvissers nog even te wachten op snoek te vissen totdat de hittegolf voorbij is. Dat geldt niet alleen voor de snoek maar ook voor andere vissoorten die door te hoge watertemperatuur te lijden hebben. Op deze manier maken we ons sterk voor de sportvisserij en de natuur.

Onderstaande foto is onlangs door een AHV lid ingezonden. De dode snoek vertoonde geen wonden of beschadigingen en leek ogenschijnlijk gezond. Dus doe het even rustig aan en wacht nog eventjes tot de temperaturen weer wat beter zijn.