Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Wim van der Helm en Marcel Burgmans winnaars dag 4 Dolf ten Have Memorial

terug naar overzicht

Dinsdag, 7 januari 2020


Na een nacht met een paar graden vorst heeft de vis zich nog redelijk laten zien. De 4e dag van de Dolf ten Have Memorial is tot nu toe de beste, met een totaal van bijna 195 kg, van deze competitie. Alle 3 de vakken zijn met 10+ kg gewonnen.Het overall winnende koppel zat in het A-vak: Van der Helm-Burgmans met 13.920 gr, in vak B waren het Joop Gerrits en Joop Hendriks met 11.540 gr en in Vak C was de winst voor Jan Brouwer en Willem Groen met 11.400 gr.Aan de leiding gaan nog steeds Pansier-Hermsen met 6 punten, nu gevolgd door John en Chris Verhoeff op plaats 2 met 14 punten en op plaats 3, terug van weggeweest Gerrits-Hendriksen met 15 punten.