Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Dag 2 van de Dolf ten Have Memorial ARK

terug naar overzicht

Dinsdag, 3 december 2019

Pansier-Hermsen winnen in het ARK
Na een koude nacht en ruitenkrabben heeft de 2e wedstrijd van de Dolf ten Have Memorial wintercompetitie gelukkig beduidend meer vis opgeleverd dan de 1e (138 kg om 92 kg) en is wederom gewonnen door het koppel Pansier-Hermsen nu in het A-vak met 12.460 gr. In vak C waren het van de Berg-Dekker die de winst pakten met 5920 gr en tenslotte in vak B vader en zoon Cees en Frank (ex-wereldkampioen) met 5500 gr.
In het (voorlopige) klassement gaan Pansier-Hermsen aan de leiding met 2 punten, op plaats 2 gevolgd door van de Berg-Dekker met 4 punten en op plaats 3 Multem-van der Stadt met 5 punten.