Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag AHV Voorjaarskoppel Amstel (3)

terug naar overzicht

Dinsdag, 23 april 2019
Ook zo genoten van het prachtige pinksterweekend? De deelnemers van de AHV Voorjaarskoppel competitie in ieder geval wel. 
Hieronder een kort verslag van de derde wedstrijd;

Een zonovergoten dag, vis die meewerkt. Wat is een mooiere vrijtijdsbesteding dan vissen in de Amstel! De overall winnaars van de Stadt-van de Ende op kop van het C-vak namen met 34.080 gr. de grootste hap uit de ruim 980 kg van de in totaal gevangen vis. Vak D is ook gewonnen vanaf de kopstek: Kooij-Berg waren goed voor 29.620 gr. Vak A is gewonnen door Versluis-Vallenduuk met 24.840 gr. en 24.420 gr voor Tom-Verra in vak B. In het klassement gaan Kuus-van de Venne met 8 punten voor op het gewicht van Tom-Verra ook 8 punten. De 3e plaats is voor van de Stadt-van de Ende met 9 punten. Volgende week de ontknoping.....