Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag AHV Voorjaarskoppel Amstel (2)

terug naar overzicht

Dinsdag, 16 april 2019


Gerrit Damveld en Nico van der Schaft pakken winst op 2e dag in Amstel

Of het aan de 2 nachtvorsten en de koude oostenwind gelegen heeft, zullen we nooit weten. Maar feit is dat op de 2e dag van de door de AHV georganiseerde Voorjaarscompetitie in de Amstel ruim 400 kg minder is gevangen dan vorige week.
De overall winnaars Damveld- N. v.d. Schaft hebben hun plek in het B-vak optimaal uitgebuit: 33.200 gr. was genoeg voor de winst. Vak C is, op kop, gewonnen door André Multem en Jaap v.d. Torre met 31.380 gr, vak D, op staart, door Jan van Oudheusden en Chris v.d. Veer met 25.820 gr. en tenslotte van A, op kop, door Ron Tom en Jeroen Verra met 21.300 gr.
In het voorlopig klassement gaat Kuus-v.d. Venne aan kop met 3 punten, 2e plaats voor v. Oudheusden-v.d. Veer met 4 punten en 3e v.d. Brink-v.d. Brink met 5 punten.


aastafel